Porada dnia

Należy mieć świadomość, że kosmetyk naturalny czy organiczny nie zawsze jest kosmetykiem bardziej bezpiecznym dla alergików.

29 listopada - Dzień Darmowej Dostawy w Cedrynek.pl

29 listopada - Dzień Darmowej Dostawy w Cedrynek.pl
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Zapraszamy wszystkich w najbliższy wtorek 29 listopada do naszego sklepu, w którym będzie można dokonać zakupów bez ponosznia kosztów przesyłki!

Cedrynek po raz kolejny bierze udział w akcji "Dzień Darmowej Dostawy" organizowanej przez eKomercyjnie.pl, największy serwis poświęcony branży e-commerce. Tego dnia wszystkie zamówienia na kwotę co najmniej 20 zł brutto, niezależnie od sposobu wysyłki i formy płatności zostaną dostarczone za 0 zł.

Jeśli więc planujecie zrobić mikołajkowe czy świąteczne zakupy przez internet, to we wtorek jest idealna okazja do tego.

Co polecamy:

Saisona

Kosmetyki naturalne ze stewią. Saisona jest to pierwsza marka fitokosmetologiczna, która dba o piękno kobiety o każdej porze roku i w każdych warunkach klimatycznych. Stworzona w 2006 roku przez Charlotte Béraud. Obecnie w posiadaniu laboratorium Vabel. Posiada szeroki asortyment produktów zaprojektowanych do ochrony i uwydatnienia piękna skóry przez wszystkie cztery pory roku.

Produkty Saisona to nie tylko francuskie, organiczne i certyfikowane kosmetyki, ale to przede wszystkim: innowacja w pomyśle, składnikach i produktach.

  • Innowacja w pomyśle: Szczegółowe działanie o każdej porze roku…
  • Innowacja w składnikach: Stewia…
  • Innowacja w produktach: Aktywna woda…

 

MaterNatura

 

MaterNatura to włoska firma rodzinna, która łączy ogromne zamiłowanie do ekologii i natury z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji kosmetyków. Celem marki jest tworzenie kosmetyków przyjaznych skórze, posiadających innowacyjne składy oraz produkowanych z dużą precyzją i respektem dla Matki Natury i Środowiska. Kosmetyki tworzone są jedynie w oparciu o składniki, które pochodzą z biologicznych i certyfikowanych upraw. W kosmetykach tych nie znajdziemy parabenów, parafiny, olejów mineralnych, GMO, SLS, SLES i DEA. Nie są one również testowane na zwierzętach. Kosmetyki MaterNatura posiadają certyfikaty ICEA, Nickel Tested oraz Vegan Ok.

 

Galeo

 

Naturalne mydła Galeo wzbogacone organicznym masłem shea i oliwą z prowansalskich oliwek. Galeo to doskonała jakość i trend na najlepsze i oryginalne produkty. Obecna we Francji w dużej sieci wyspecjalizowanych dystrybutorów i na świecie w ponad 20 krajach, Galeo kontynuuje swój rozwój i potwierdza jego walory jakościowe przez wiele innowacji w swoich produktach. Obecni na targach, marka prezentuje swoje doświadczenia w Paryżu Maison & Objet dwa razy do roku. 

 

gąbki Konjac

 

Gąbki Konjac są najbardziej delikatnym i skutecznym produktem do oczyszczania skóry. Przeprowadzane badania w Japonii wykazały iż Gąbki Konjac oczyszczają skórę głęboko bez uszkodzenia skóry i czynią to bardziej efektywnie niż normalne myjki a nawet gąbki morskie.

Produkty firmy Konjac Company zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie i do  ich produkcji wybrana została najlepsza fabryka na świecie, gdzie dokładnie zostały sprawdzone warunki czystości i higieny oraz warunki pracy pracowników. Gąbki Konjac zostały wykonane ręcznie w sterylnym środowisku i przetestowane zgodnie z najwyższymi standardami i przeszły wymagane w Unii Europejskiej testy dotyczące higieny i czystości.

Gąbki Konjac zostały wykonane w najczystszej i wolnej od zanieczyszczeń części Korei czyli na Wyspie Jeju, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podobno właśnie  Wyspa Jeju jest jednym z  tych miejsc na świecie, które posiada najczystszą wodę.

 

Życzymy udanych zakupów. Więcej>

Dodaj komentarz

Wysyłając dane z tego formularza akceptujesz politykę prywatności Mollom.