Porada dnia

ECOCERT jest organizacją certyfikującą, założoną we Francji w 1991 roku. Prowadzi inspekcje w ponad 80 krajach, co czyni ją jedną z największych organizacji ekologicznych certyfikujących na świecie.

Biovie

Oceń: 
Brak głosów

Ekologiczne środki czystości Biovie

Biovie to ekologiczne podejście do prania, sprzątania, zmywania. Marka związana jest z firmą Lea Nature, która może się pochwalić produkcją również kosmetyków So Bio. Założeniem Biovie jest szeroko pojęta dbałość o środowisko. Ekologiczne środki czystości i inne produkty nie zawierają fosforanów, EDTA, NTA, eteru glikolu, sztucznych barwników, syntetycznych zapachów, enzymów pochodzących z GMO. Środki powierzchniowo czynne są roślinnego pochodzenia a opakowania nadają się do recyklingu. Biovie to środki czystości pochodzenia roślinnego, ulegające łatwo biodegradacji nie mając przy tym prawie wpływu na środowisko. To produkty nietestowane na zwierzętach. 1% z obrotów firmy Biovie przeznaczane jest na ochronę środowiska. Ekologiczne środki czystości Biovie z pewnością spełnią pokładane wobec nich oczekiwania.

Motto firmy to: "Nie będziemy zmieniać świata, ale staramy się zmienić niektóre praktyki."

Kierunek działalności Lea Nature firmy produkującej między innymi ekologiczne środki czystości Biovie, zrodził się z potrzeby zaoferowania alternatywy dla chemicznych kosmetyków, środków czystości, suplementów diety. To również szersze działania mające na celu wprowadzanie zdrowych, proekologicznych postawy i zachowań.

Działalność firmy to również podejmowanie trudnych tematów i konkretne działania na różnych płaszczyznach:
- zarządzania zasobami ludzkimi
- ochrona zdrowia publicznego
- wspieranie pro-zdrowotnych inicjatyw
- wdrażanie alternatywnych systemów
- wspieranie badań w celu wykazania negatywnych i ukrytych skutków konwencjonalnych produktów chemicznych na zdrowie

Odpowiedzialność i podejmowanie konkretnych działań pro-ekologicznych stała się stałym elementem w rozwoju działalności formy. Z czasem, celem stał się nowy model biznesowy polegający na spójności ekologicznej i społecznej. Z czego firma Lea Nature produkująca między innymi ekologiczne środki czystości Biovie jest dumna. Wciąż podejmujemy nowe wyzwania, poprawiamy błędy i skłaniamy do większej odpowiedzialności.
Osiągnięcie równowagi pomiędzy wydajnością i zaangażowaniem, jest drogą do profesjonalności.

Wartości Lea Nature

Działania podejmowane są w poszanowaniu przyrody, dóbr naturalnych, zdrowia, człowieka i są bezpieczne oraz bez użycia GMO. Założeniem jest nie korzystanie z toksycznych substancji i kontrola tego. Z myślą o przyszłych pokoleniach prowadzimy działania w celu ochrony naturalnego środowiska, poprzez właściwą gospodarkę odpadami, zarządzanie energią i wykorzystywania ekologicznych materiałów.
Swoje działania, koncepcje i cele przedstawiamy w oryginalny sposób. Dzielimy się wiedzą w ciekawy i humorystyczny sposób. Doceniamy i szanujemy swoje różnice.
Podejmujemy pionierskie inicjatywy i badania, innowacyjne rozwiązania w zakresie marketingu, technologii, badań i rozwoju.
Jako odpowiedzialna firma skupiamy się na uszanowaniu niezależności i rozwoju jednostki. Wspieramy solidarność i współpracę grupy, doceniamy wzajemną pomoc, słuchamy współpracowników.
Angażujemy się z zapałem i przekonaniem w podejmowane projekty. Dbamy o dostarczenie pracownikom odpowiedniej wiedzy. Ciągle się doskonalimy i szukamy jak najlepszych rozwiązań z mierzalnymi skutkami. Nasze kroki, cele, działania są autentyczne i przejrzyste.
Celem naszym jest być pro-aktywnym w służbie naszym klientom wewnętrznym, dystrybutorom i konsumentom, przekazywać energię i motywację.
Nasza polityka jakości to dążenie do doskonałości w rozsądnej cenie.

Ekologiczne środki czystości marki Biovi to dbałość o środowisko na każdym etapie produkcji i w użytkowaniu.

Etyka jest wspólnym wątkiem we wszystkich dziedzinach działalności, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Łączy szacunek dla przyrody i istot żywych w poszukiwaniu harmonii i równowagi.

Firma Lea Natura ma 10 zakładów produkcyjnych w różnych rejonach Francji i wspiera lokalne zatrudnienie. Ma również trzy laboratoria do badań i rozwoju, laboratorium kontroli jakości i laboratorium analiz sensorycznych oraz zaangażowanych pracowników, którzy pracują razem, aby opracowywać produkty najwyższej jakości, z korzyścią dla konsumentów i bez szkody dla środowiska. Aby zapewnić konsumentom piękno, zdrowie poprzez produkty naturalne i organiczne.

Firma Lea Nature była wielokrotnie nagradzana za osiągnięcia, zaangażowanie i wkład w rozwój.

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Wysyłając dane z tego formularza akceptujesz politykę prywatności Mollom.