Porada dnia

Najważniejsze ogólne kryteria certyfikacji kosmetyków naturalnych i organicznych:
Zakaz przeprowadzania testów na zwierzętach

2 grudnia - Dzień Darmowej Dostawy w Cedrynek.pl

Dzień Darmowej Dostawy w Cedrynek.pl

Zapraszamy wszystkich w najbliższy poniedziałek 2 grudnia do naszego sklepu, w którym będzie można dokonać zakupów bez ponosznia kosztów przesyłki!

Cedrynek po raz kolejny bierze udział w akcji "Dzień Darmowej Dostawy" organizowanej przez eKomercyjnie.pl, największy serwis poświęcony branży e-commerce. Tego dnia wszystkie zamówienia na kwotę co najmniej 20 zł brutto, niezależnie od sposobu wysyłki i formy płatności zostaną dostarczone za 0 zł.

Jeśli więc planujecie zrobić mikołajkowe czy świąteczne zakupy przez internet, to w poniedziałek jest idealna okazja do tego.

Co polecamy:

Kosmetyki marki SO BiO z certyfikowanych upraw biologicznych bez zastosowania środków chemicznych. Bezpieczne dla skóry, hipoalergiczne, naturalne, mocno nawilżające. Przeznaczone do pielęgnacji ciała i włosów. Są to produkty bez: parabenów, olei mineralnych, SLES, SLS, sztucznych barwników, propylenów, silikonów. 

W kosmetykach marki Cattier znajdziecie głównie naturalne i organiczne składniki. Zostały one tak dobrane i połączone, aby dać naszej skórze to co najlepsze. Produkty firmy Cattier są w 100% naturalne, przyjazne dla skóry, łatwe w użyciu, ale przede wszystkim skuteczne. Francuski szyk inspirowany Naturą - tak można podsumować markę paryskich kosmetyków Cattier, której produkty są w 100% naturalne, przyjazne dla skóry, łatwe w użyciu, ale przede wszystkim skuteczne.

Życzymy udanych zakupów. Więcej>

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Wysyłając dane z tego formularza akceptujesz politykę prywatności Mollom.