Porada dnia

Skóra jest barierą, która chroni nas przed wszystkimi czynnikami zewnętrznymi. Wybierając świadomie kosmetyki dbamy o jeden z najważniejszych organów naszego organizmu i zabezpieczamy się przed wieloma przykrymi konsekwencjami zdrowotnymi.

pielęgnacja skóry

Nawilżanie skóry w czasie zimy

Naturalne nawilżanie skóry w czasie zimy
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Zrelaksowana o każdej porze roku? A twierdziłaś, że zimą to niemożliwe. 

Tradycyjne, naturalne mydła przeżywają dziś renesans

Nesti Dante naturalne włoskie mydła
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Klasyka wraca do łask. Mydła w kostkach cieszą się coraz większą popularnością. Nie tylko dlatego, że mają rewelacyjnie działanie, ale także prosty skład, więc nie szkodzą środowisku, jak inne kosmetyki do mycia. Tradycyjne, ekologiczne, naturalne mydła zdobywają dziś coraz większą popularność. Naturalne mydła mają w sobie coś takiego, że trudno się im oprzeć. 

10 naturalnych kosmetyków gotowych na lato!

Smakowite mydła organiczne MiLOMiLL

organiczne i naturalne mydła MiLOMiLL
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Chcemy Wam przedstawić totalną nowość na rynku mydeł organicznych - perfumowane mydła MiLOMiLL, które od kilku dni są dostępne w naszym sklepie z certyfikowanymi kosmetykami naturalnymi i ekologicznymi cedrynek.pl.

Zimowa pielęgnacja twarzy

zimowa naturalna pielęgnacja twarzy
Oceń: 
0
Brak głosów

W dzisiejszych czasach, śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że modne jest dbanie nie tylko o piękny wygląd, ale i o zdrowie. W związku z tym, coraz bardziej popularne stają się kosmetyki naturalne, a ich  największym atutem jest zdecydowanie ich skład. Są to tylko i wyłącznie substancje pochodzenia roślinnego, mineralnego lub te pozyskane od żywych zwierząt (np. mleko lub wosk pszczeli).

Strony

Subskrybuj RSS - pielęgnacja skóry