Porada dnia

Skóra jest barierą, która chroni nas przed wszystkimi czynnikami zewnętrznymi. Wybierając świadomie kosmetyki dbamy o jeden z najważniejszych organów naszego organizmu i zabezpieczamy się przed wieloma przykrymi konsekwencjami zdrowotnymi.

ekologiczne

Pomysły na świąteczny prezent

Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Szukacie pomysłu na świąteczny prezent dla swoich bliskich?! 

Sposób na miękkie i gładkie usta przez cały rok

naturalne balsamy do ust
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Pielęgnacyjne balsamy do ust - regenerują, pielęgnują, chronią. Balsam do ust jest stałym mieszkańcem damskich torebek. Ten naturalny kosmetyk wygładza spierzchnięte usta, nawilża je oraz chroni przed utratą wilgoci.

Świąteczny Katalog Prezentów

COSMOS - wspólny znak dla kosmetyków ekologicznych i naturalncyh

COSMOS - wspólny znak dla kosmetyków ekologicznych i naturalncyh
Oceń: 
0
Brak głosów

Na sklepowych półkach przybywa kosmetyków reklamowanych jako ekologiczne i naturalne. Konsumenci z trudem orientują się w masie produktów reklamowanych jako naturalne, łatwo dają się też wprowadzić w błąd. Utworzenie wspólnych dla całej Europy standardów może zapobiec takiej sytuacji – prace są coraz bardziej zaawansowane.

Cedrynek.pl z pasją i miłością do natury.

Oceń: 
Brak głosów

Już na pewno nie raz słyszeliście o sklepie z naturalnymi kosmetykami CEDRYNEK, dziś pragniemy Wam przybliżyć filozofię tego magicznego miejsca. Sprawa w tym, że CEDRYNEK nie jest takim zwyczajnym sklepem, to miejsce w które jest włożona wielka pasja i miłość do natury, a także zamiłowanie do harmonii i piękna, to miejsce pełne niesamowitych i wysokojakościowych, starannie wyselekcjonowanych produktów ze wszystkich zakątków świata, to miejsce pełne inspiracji...

Subskrybuj RSS - ekologiczne