Porada dnia

Sodium Lauryl Sulfate (SLS) tani detergent syntetyczny do odtłuszczania i mycia, polepsza pienienie produktów, stosowany w szamponach, żelach myjących, płynach do kąpieli. Powoduje przesuszenie skóry, zaburzają wydzielanie łoju i potu, podrażniają skórę

naturalne mydła

Pielęgnacja dłoni w czasie zimy.

Naturalna pielęgnacja dłoni w czasie zimy.
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Pamiętacie o nawilżaniu rąk? Teraz zimą, jest to bardzo ważne, ponieważ panujący chłód i zimny wiatr powodują szybkie pierzchnięcie dłoni, przemarzanie, a w konsekwencji utrzymujące się zaczerwienienie, którego ciężko już się pozbyć.

Świąteczne prezenty

świąteczne preznenty - cedrynek kosmetyki naturalne
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)
Przedświąteczna gorączka wielu z nas spędza sen z powiek na długo przed Bożym Narodzeniem, a natłok licznych przygotowań sprawia, że przed samymi świętami brakuje nam czasu na zakup upominków dla najbliższych. Dlatego – aby w pełni cieszyć się świąteczną atmosferą – warto pomyśleć o zakupie prezentów już teraz. Z myślą o wszystkich, którzy zechcą kupić bożonarodzeniowe upominki z wyprzedzeniem, prezentujemy sprawdzone pomysły na udane prezenty dla każdego.
 

Lawendowy ogród kosmetyków naturalnych

Cedrynek lawendowy ogród kosmetyków naturalnych
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Ostatnio zaprosiłam Was do Rosarum - różanego ogrodu kosmetyków naturalnych, teraz wybierzcie się ze mną do lawendowego ogrodu z kosmetykami naturalnymi. O lawendzie i pachnącym lawendą mydle marsylskim pisałam tutaj. Bardzo lubię zapach lawendy.

Odświeżające cytrusy!

odświeżające cytrusy w kosmetykach
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Jeśli w czasie upałów Twoja skóra się świeci, a włosy szybko się przetłuszczają, pomocne będą kosmetyki z cytrusowymi składnikami. Limonka, pomarańcza i cytryna naturalnie regulują wydzielanie sebum i szybko zapewniają odświeżenie.

Smakowite mydła organiczne MiLOMiLL

organiczne i naturalne mydła MiLOMiLL
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Chcemy Wam przedstawić totalną nowość na rynku mydeł organicznych - perfumowane mydła MiLOMiLL, które od kilku dni są dostępne w naszym sklepie z certyfikowanymi kosmetykami naturalnymi i ekologicznymi cedrynek.pl.

Strony

Subskrybuj RSS - naturalne mydła