Porada dnia

Szukaj na opakowaniach kosmetyków certyfikatów świadczących o naturalnym pochodzeniu składników użytych do ich produkcji

nawilżanie

Pielęgnacja dłoni w czasie zimy.

Naturalna pielęgnacja dłoni w czasie zimy.
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Pamiętacie o nawilżaniu rąk? Teraz zimą, jest to bardzo ważne, ponieważ panujący chłód i zimny wiatr powodują szybkie pierzchnięcie dłoni, przemarzanie, a w konsekwencji utrzymujące się zaczerwienienie, którego ciężko już się pozbyć.

Wiosna: Top 5 produktów

wiosenna pielęgnacja kosmetykami naturalnymi
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Wreszcie mamy wiosnę, czas zatem zrobić porządki z naszą skórą. Wiosną nasza skóra wręcz pożąda i pragnie składników odżywczych i nawilżających, ponieważ wiatr, mróz, suche powietrze z ogrzewania miały na nią niekorzystny wpływ, co objawia się nadmiernym przesuszeniem, zaczerwienieniem, a nawet podrażnieniem.

Zimowa pielęgnacja twarzy

zimowa naturalna pielęgnacja twarzy
Oceń: 
0
Brak głosów

W dzisiejszych czasach, śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że modne jest dbanie nie tylko o piękny wygląd, ale i o zdrowie. W związku z tym, coraz bardziej popularne stają się kosmetyki naturalne, a ich  największym atutem jest zdecydowanie ich skład. Są to tylko i wyłącznie substancje pochodzenia roślinnego, mineralnego lub te pozyskane od żywych zwierząt (np. mleko lub wosk pszczeli).

Kosmetyki z kwasem hialuronowym

Oceń: 
0
Brak głosów

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w naszym organizmie, która pomaga w nawilżeniu oraz utrzymaniu objętości skóry. Odpowiednie stężenie kwasu hialuronowego w skórze sprawia, że jest ona nawilżona, sprężysta i gładka. Niestety, z wiekiem stężenie kwasu hialuronowego w skórze spada, co objawia się oznakami starzenia. 

Subskrybuj RSS - nawilżanie