Porada dnia

Najważniejsze ogólne kryteria certyfikacji kosmetyków naturalnych i organicznych:
Stosowanie do produkcji kosmetyków naturalnych surowców roślinnych i mineralnych – zwykle mają one stanowić 95% kosmetyku (część zabrania stosowania składników pochodzenia zwierzęcego, a wszystkie – stosowania składników pochodzących od martwych zwierząt)

pielegnacja ciała

Pomysły na świąteczny prezent

Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Szukacie pomysłu na świąteczny prezent dla swoich bliskich?! 

Tradycyjne, naturalne mydła przeżywają dziś renesans

Nesti Dante naturalne włoskie mydła
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Klasyka wraca do łask. Mydła w kostkach cieszą się coraz większą popularnością. Nie tylko dlatego, że mają rewelacyjnie działanie, ale także prosty skład, więc nie szkodzą środowisku, jak inne kosmetyki do mycia. Tradycyjne, ekologiczne, naturalne mydła zdobywają dziś coraz większą popularność. Naturalne mydła mają w sobie coś takiego, że trudno się im oprzeć. 

Nowe kosmetyki naturalne od Logony

Logona nowe kosmetyki
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)
Logona, niemiecka marka kosmetyków naturalnych wprowadziła nowe serie na nasz rynek. Jest to Energy, Harmony, Vitality. Seria Energy zawiera cytrynę i imbir, Harmony pigwe i wanilię, a Vitality dziką różę i winogrona. Jak zawsze kosmetyki Logony są wegańskie, a te wolne od glutenu.
 
O to krótka charakterystyka według producenta niektórych produktów:
 

Odświeżająca mięta

odświeżająca mięta w kosmetykach naturalnych
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Mam ponadczasową słabość do mięty. W lecie mogę napawać się miętowymi kosmetykami, bo nic tak nie chłodzi jak chłodny prysznic i miętowy kosmetyk.

Warte wypróbowania:

Odświeżające cytrusy!

odświeżające cytrusy w kosmetykach
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Jeśli w czasie upałów Twoja skóra się świeci, a włosy szybko się przetłuszczają, pomocne będą kosmetyki z cytrusowymi składnikami. Limonka, pomarańcza i cytryna naturalnie regulują wydzielanie sebum i szybko zapewniają odświeżenie.

Strony

Subskrybuj RSS - pielegnacja ciała