Porada dnia

Najważniejsze ogólne kryteria certyfikacji kosmetyków naturalnych i organicznych:
Zalecenie stosowania możliwie najwyższego udziału surowców pochodzących z ekologicznych upraw (czyli organicznych)wśród naturalnych surowców roślinnych– zwykle od 5-10% dla kosmetyków naturalnych do 50-90% dla kosmetyków organicznych

mydła naturalne

Pielęgnacja dłoni w czasie zimy.

Naturalna pielęgnacja dłoni w czasie zimy.
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Pamiętacie o nawilżaniu rąk? Teraz zimą, jest to bardzo ważne, ponieważ panujący chłód i zimny wiatr powodują szybkie pierzchnięcie dłoni, przemarzanie, a w konsekwencji utrzymujące się zaczerwienienie, którego ciężko już się pozbyć.

Czas na pokrzywę

czas na pokrzywę - kosmetyki naturalne
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)
Świat zaczyna się zielenić, natura budzi się z zimowego snu, nadeszła wiosna. W gęstwinie młodych roślin łatwo wypatrzeć świeże i delikatne kępki pokrzywy. Rozpoczął się sezon jej zbioru. To właśnie teraz jest najlepsza pora na wypróbowanie wzmacniających soków i koktajli oraz sałatek ze świeżej pokrzywy. 
 
Macie może jakieś sprawdzone przepisy? A może chętnie sięgacie po pokrzywowe gotowe produkty?
 

Katalog Prezentów pod choinkę

Tradycyjne, naturalne mydła przeżywają dziś renesans

Nesti Dante naturalne włoskie mydła
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Klasyka wraca do łask. Mydła w kostkach cieszą się coraz większą popularnością. Nie tylko dlatego, że mają rewelacyjnie działanie, ale także prosty skład, więc nie szkodzą środowisku, jak inne kosmetyki do mycia. Tradycyjne, ekologiczne, naturalne mydła zdobywają dziś coraz większą popularność. Naturalne mydła mają w sobie coś takiego, że trudno się im oprzeć. 

Świąteczne prezenty

świąteczne preznenty - cedrynek kosmetyki naturalne
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)
Przedświąteczna gorączka wielu z nas spędza sen z powiek na długo przed Bożym Narodzeniem, a natłok licznych przygotowań sprawia, że przed samymi świętami brakuje nam czasu na zakup upominków dla najbliższych. Dlatego – aby w pełni cieszyć się świąteczną atmosferą – warto pomyśleć o zakupie prezentów już teraz. Z myślą o wszystkich, którzy zechcą kupić bożonarodzeniowe upominki z wyprzedzeniem, prezentujemy sprawdzone pomysły na udane prezenty dla każdego.
 

Strony

Subskrybuj RSS - mydła naturalne