Porada dnia

Skóra jest barierą, która chroni nas przed wszystkimi czynnikami zewnętrznymi. Wybierając świadomie kosmetyki dbamy o jeden z najważniejszych organów naszego organizmu i zabezpieczamy się przed wieloma przykrymi konsekwencjami zdrowotnymi.

pielęgnacja zimą

Pomysły na świąteczny prezent

Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Szukacie pomysłu na świąteczny prezent dla swoich bliskich?! 

Pielęgnacja dłoni w czasie zimy.

Naturalna pielęgnacja dłoni w czasie zimy.
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Pamiętacie o nawilżaniu rąk? Teraz zimą, jest to bardzo ważne, ponieważ panujący chłód i zimny wiatr powodują szybkie pierzchnięcie dłoni, przemarzanie, a w konsekwencji utrzymujące się zaczerwienienie, którego ciężko już się pozbyć.

Nawilżanie skóry w czasie zimy

Naturalne nawilżanie skóry w czasie zimy
Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Zrelaksowana o każdej porze roku? A twierdziłaś, że zimą to niemożliwe. 

Zima: Top 5 produktów

Oceń: 
5
Average: 5 (1 vote)

Zimową porą ciało narażone jest na kontakt z zimnym, wilgotnym powietrzem i nagłymi zmianami temperatur, wynikającymi z przechodzenia do ogrzewanych pomieszczeń. Obciążona w ten sposób skóra twarzy i ciała szybko traci wodę i zaczyna się łuszczyć. Oto nasz wybór 5 produktów na kompleksową, naturalną pielęgnację w ciężkich, zimowych miesiącach.

1. Krem do rąk

Zimowa pielęgnacja twarzy

zimowa naturalna pielęgnacja twarzy
Oceń: 
0
Brak głosów

W dzisiejszych czasach, śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że modne jest dbanie nie tylko o piękny wygląd, ale i o zdrowie. W związku z tym, coraz bardziej popularne stają się kosmetyki naturalne, a ich  największym atutem jest zdecydowanie ich skład. Są to tylko i wyłącznie substancje pochodzenia roślinnego, mineralnego lub te pozyskane od żywych zwierząt (np. mleko lub wosk pszczeli).

Strony

Subskrybuj RSS - pielęgnacja zimą